      PANASONIC Aquarea HP 12 kW - venkovní jednotka WH-UDZ12KE8
      {common::4::VAT}:21%
      {common::4::unit}:ks
      {common::4::code} 1:WH-UDZ12KE8
      EAN:
      23658
      {common::4::weight}:90 kg
      {common::4::manufacturerTitle}:Panasonic
      Tepelné čerpadlo Aquarea High Performance
      Pro nové instalace a nízkoenergetické domy
      Vynikající účinnost, úspory energie s minimální produkcí emisí CO2 a minimální prostorové nároky. Vyšší výkon s faktory COP až 5,33 (u jednotek generace K a J s výkonem 3 kW). Nyní k dispozici i s přírodním chladivem R290.
      • Energetická účinnost: COP až 5,33 /A+++ v režimu vytápění při 35 °C a A+ v režimu TV
      • Flexibilita: Možnost dlouhého potrubí.
      • Komfort: Teplotní křivka až do –20 °C /výstupní teplota vody 60 °C.
      Nová Aquarea generace K
      Revoluce v designu, efektivitě, konektivitě a udržitelnosti.
      Harmonie mezi technologií a domovem
      • Méně častá potřeba údržby díky továrně nainstalovanému magnetickému filtru
      • Snadný přístup k hydraulickým dílům
      • Provoz bez záložního ohřívače při teplotě −25 °C 3)
      • Možnost dodávky teplé vody s teplotou 60 °C i při venkovní teplotě −10 °C
      • Ochrana výměníku tepla venkovní jednotky nátěrem Bluefin pro nepříznivé okolní podmínky
      TČ Venkovní jednotka
      Typ tepelného čerpadla
      Typ tepelného čerpadla
      Aquarea High Performance
      Generace
      Generace
      Generace K
      Systém tepelného čerpadla
      Systém tepelného čerpadla
      All in One
      Počet fází
      Počet fází
      Třífázové
      Provoz
      Provoz
      Vytápění a chlazení
      Chladivo
      Chladivo
      R32
      Topný výkon / COP (vzduch +7 °C, voda 35 °C)
      12,10 / 4,78 kW / COP
      Topný výkon / COP (vzduch +7 °C, voda 55 °C)
      12,00 / 2,96 kW / COP
      Topný výkon / COP (vzduch +2 °C, voda 35 °C)
      11,50 / 3,44 kW / COP
      Topný výkon / COP (vzduch +2 °C, voda 55 °C)
      9,20 / 2,25 kW / COP
      10,10 / 2,74 kW / COP
      8,40 / 1,97 kW / COP
      Akustický výkon: Vytápění
      Akustický výkon: Vytápění
      65 dB(A)
      Rozměry venkovní jednotky (V × Š × H)
      1340 x 900 x 320
      Čistá hmotnost venkovní jednotky
      90 kg
      Chladivo (R32) / ekvivalent CO₂
      1,60 / 1,080 kg/t
      Rozsah délek potrubí – standardní/maximální
      3 ~ 30 m
      Priemer potrubia
      Priemer potrubia
      1/4 (6,35) / 1/2 (12,70) palce [mm]
      Délka potrubí s předem naplněným chladivem
      10 m
      Dodatečný objem plynného chladiva
      30 m
      Rozdíl výšek (vnitřní j. / venkovní j.)
      20 m
      Provozní rozsah – venkovní prostředí: Vytápění
      -25 ~ +35 °C
      Chladicí výkon / EER (vzduch 35 °C, voda 7 °C)
      10,70 / 2,68 kW / EER
      Provozní rozsah – venkovní prostředí: Chlazení
      +10 ~ +43 °C
      Chladicí výkon / EER (vzduch 35 °C, voda 18 °C)
      10,70 / 3,92 kW / EER
      Výstup vody (vytápění / chlazení)
      20 ~ 60 / 5 ~ 20 °C